Viimane päev

Kui mõtlema hakata, on kõik juba sellest eelmisest nädalavahetusest saadik nii kiiresti läinud, et lausa imelik, et see reis on läbi saamas. Päevad lähevad küll oma tavapärase traditsiooni hommik-workshop-lõuna jne rutiinis, kuid see on kuidagi nii koduseks saanud, et täna hommikul, kui meie peret tabas ootamatult kella 5 paiku saadetud sõnum, et meie host peab 8.30 kuskilt parkimisplatsilt enda koju varjule tooma 5 inimest ja siis 11.30 paiku veel, siis oli see nagu äratus….ahaaa, miski on teistmoodi (;

Meie noored on siin viisakalt ja kenasti käitunud, hostpered kirjutavad ja räägivad, kui kokku saame juhuslikult kuskil. Armas.

 Pärast viimast etendust (Saksamaa) koges osa tüdrukuid midagi, mis tegi südame soojaks.  Kui nad pärast etendust saalist lahkusid, astus nende juurde üks linnaelanik ja küsis, kas nad on eestlased. Ja rääkis pärast seda, et ta tahtis meie etenduse kohta öelda, kuidas see talle meeldis.

Täna oli lõputseremoonia. Kooli võimlas. Ei taha üldse Lingeniga võrrelda, aga…..väljas oli nii hea ilm……..Peeti kõnesid, tänati ja siis tuli tants.

Ja hüvastijätud.

🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s