Ärasõit

 

grupp

Lennujaama sõitsime koos sakslastega.

Kõik läks nagu planeeritult. Esimese värava leidmisega oli väike edasi-tagasi jooksmine ainult, sest check-in`is kirjutati spetsiaalselt paberile, et on muutunud ja see on B19, aga igal pool tabloodel oli B27.  See viimane siiski jäi.

Lisaks hilines lennule minemine natuke ja Reykjavikis lõpuks pärast viit tundi 15 minutit lootsime, et jätkulend ilma meieta ei lahku. Jõudsime ilusti.

Helsingis saime rongi ja trammiga veel seigelda, enne kui laevale viimaseks kaheks tunniks koperdasime. Jan sai veel infokillu osaliseks, sest ta ei teadnudki veel, et Justin Bieber on Stratfordist pärit…..:D

Oijah.

Tehtud 🙂

Päevad täis teatrit, Tim Hortonsit, ambassadore, etendusi, jalutuskäike, linna, naeru-pisaraid, töötube, väljasõite, töötube, söögitegemist, LÕUNAID, vahtrasiirupit, armsaid peresid, sooje ja külmi ilmasid, ossikükke ja kiireid prille, näomaalinguid ja mänguasjapoodi, suures koguses austraallasi, kaelakaarte ja pileteid – ja eelkõige muidugi kalleid, armsaid inimesi. Ilma nendeta poleks olnud ka meid, Eksperimenti.

AITÄH!

Ühteaegu rõõmsad ja kurvad kah. Oleme ääretult tänulikud, et meile selline võimalus osaks sai.

AITÄH!

Järgmiste seiklusteni, maailm on suur ja lai 🙂

viimane grupipilt2

……………………..

Amber (meie ambassador):

I am so thankful I got to spend the past week and a half with this hilarious group of people. When I signed up to be an ambassador I had no idea what to expect. I didn’t expect to have my face and stomach hurt so much from laughing every single day. The love And acceptance I felt was inspiring. I learned so much about not only Estonia and all the other cultures that attended, but myself as well. My life is better knowing you. Proud to be an honorary Estonian 🇪🇪 Have a safe trip home and I know I will see ya later!

…………………………

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s