Expo

Tänane hommik oli plaanitud siis EXPO jaoks. Iga riik sai endale festivalialal telgi koos lauaga, kuhu sai kaasa toodud asju paigutada. Meie tõmbasime tagataustale oma lipu ja laudadelt vaatas vastu nii sokke, mänge, komme, šokolaade jne jne. Samuti eksponeerisime oma kaarti ja siis torust välja tulevaid posterid – ühel neist oli jäälind, mis on Kanadas samuti elutsev, aga meie oma pidavat ilusm olema. Kuigi poster on alati ka kenamaks tehtud…..

Leppisime kokku, et ei pane hinnasilte juurde, kes annetab, see annetab. Paljud riigid tegid sama, peamiselt käis asjade vahetamine. Kuuba oli kaasa toonud sigareid, aga neid lastele muidugi ei müüdud.

Paraguai ja Indoneesia olid nänni kottide kaupa kaasa toodud ja nad jagasid seda ka päris korralikult.

Laval esineti, hamburgeriputkast sai voucheriga tasuta süüa ja meie väljapaneku vastuoli huvi suur. See oli nii armas, et täiesti võõrad linnaelanikud tulid ja kiitsid meie esinemist. Samuti oli heameel näha ühte väliseestlaste paari, kellele kinkisime raamatu Aksi saarest. Pühendust ja nimesid taheti ka, et sisse kirjutaksime.

EXPO kestis kolm tundi, pärast seda oli vaba aeg peredes. Osa läks juba täna Niagara joa juurde (Elisabeth ja Heleriin).

Kuna Emily ja Elise pere sõitis linnast välja, siis meie hostpere kutsus nad enda juurde ehk et me tegime siis sellise ühise väljasõidu Huroni järve äärde. See kuulub Suurde järvistusse. Vesi oli helehelehelehelesinine ja külmkülmkülm, aga me käisime Janiga siiski ujumas. Väga mõnus oli.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s